طراحی سایت ارزان با بهترین امکانات

طراحی سایت ارزان با بهترین امکانات

این روزها اهمیت طراحی سایت بیشتر از قبل شده است. در حال حاضر روش‌های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها میتوان طراحی سایت را انجام داد. برخی از روش‌های موجود نیاز به صرف هزینه کمتری دارند و میتوانند جایگزین خوبی برای روش‌های طراحی سایت پرهزینه باشند. در ادامه به بررسی نحوه طراحی سایت ارزان قیمت پرداخته و به مزایای آن اشاره خواهیم داشت.

چه افرادی به دنبال طراحی سایت ارزان هستند؟

افرادی که قصد گسترش کسب و کار خود را دارند و دوست دارند در بستر اینترنت به فعالیت بپردازند، به سراغ طراحی سایت می‌روند. حال از این میان برخی افراد تمایل ندارند در شروع کار هزینه زیادی را صرف طراحی وب سایت نمایند. چرا که ممکن است درآمد فعلی‌شان زیاد نباشد و بودجه کافی برای طراحی سایت‌های پرهزینه در اختیار نداشته باشند. برخی افراد هم باور زیادی به کسب درآمد از طریق سایت ندارند و ترجیح می‌دهند از سایت‌های ارزان برای کسب و کار خود استفاده نمایند.

تمام این دلایل باعث می‌شود تا برخی افراد به طراحی سایت ارزان قیمت تمایل بیشتری داشته باشند. البته سایت‌های ارزان هم مشکلی برای گسترش کسب و کار ندارند و میتوانند نیاز افراد را به خوبی پوشش دهند. با این حال همانطور که قابل حدس است این سایت‌ها از نظر امکانات و سطح قابلیت از سایت‌های اختصاصی با هزینه بالاتر، محدودتر هستند. در واقع هر چقدر امکانات سایت بیشتر شود، هزینه طراحی آن هم افزایش پیدا می‌کند. برای همین از سایت‌های ارزان قیمت نباید انتظار سایت با قابلیت‌ها و امکانات زیاد را داشت.

تفاوت سایت ارزان با دیگر سایت‌ها

 

تفاوت سایت ارزان با دیگر سایت‌ها

 

برای برخی از افراد این سوال مطرح است که سایت‌های ارزان چه تفاوتی با دیگر سایت‌ها دارند و آیا با این سایت‌ها امکان رقابت با رقبا وجود دارد یا خیر؟ در این رابطه باید اشاره کنیم که سایت‌هایی که در پلن سایت‌های ارزان قیمت طراحی می‌شوند، تفاوتی با دیگر سایت‌ها ندارند. در واقع با یک سایت ارزان هم میتوان با رقبای خود رقابت کرده و از آنها پیشی گفت. علاوه بر این امکان گسترش سایت‌های ارزان در هر زمانی وجود دارد. برای مثال اگر به خاطر صرفه‌جویی در هزینه‌های خود به سراغ طراحی سایت ارزان قیمت رفته‌اید، بعدها با کسب درآمد بیشتر میتوانید به ارتقای آن بپردازید. ارتقای سایت ارزان قیمت در هر شرایطی امکانپذیر بوده و میتوان با ارتقای آن، کیفیت کار خود را افزایش داد.

همچنین بخوانید
چرا پنل سایت وردپرسی کند می شود؟

مهمترین مزایای طراحی سایت ارزان قیمت

طراحی وب سایت ارزان با مزایای زیادی همراه است که در اینجا به بارزترین آنها اشاره می‌نماییم.

 1. عدم نیاز به بودجه بالا: مهمترین مزیت طراحی سایت ارزان این است که برای آن نیازی به صرف هزینه بالا نمی‌باشد. افرادی که به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده‌اند و سرمایه زیادی برای این کار در اختیار ندارند، میتوانند به سراغ طراحی سایت ارزان بروند.
 2. راه‌اندازی در زمان کوتاه: هر چقدر سایت پیچیده‌تر بوده و به امکانات بیشتری نیاز داشته باشد، مدت زمان طراحی و همچنین هزینه آن افزایش پیدا می‌کند. حال از آنجایی که سایت‌های ارزان از امکانات و قابلیت‌های کمتری برخوردار هستند، طراحی آنها در مدت زمان کوتاهتری صورت می‌گیرد.
 3. فرصت آموزش و یادگیری: سایت‌های ارزان به دلیل ساده بودن، یادگیری ساده‌تری دارند. برای همین افرادی که از این سایت‌ها برخوردار هستند، میتوانند به آموزش آن بپردازند و خود را برای سایت‌های حرفه‌ای‌تر آماده نمایند.

نحوه طراحی سایت ارزان به چه صورت است؟

 

نحوه طراحی سایت ارزان به چه صورت است؟

 

برای طراحی سایت‌های ارزان، راه‌های مختلفی وجود دارد. در اینجا به بررسی مهمترین روش‌‌های موجود در این زمینه می‌پردازیم:

 • طراحی سایت وردپرس ارزان

یکی از بهترین راه‌ها برای طراحی سایت ارزان قیمت، استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوای آماده همچون وردپرس است. وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای آماده است که نیازی به کدنویسی ندارد. این CMS جایگزین خوبی برای کدنویسی سایت است و هزینه کمتری را به همراه دارد. برای ساخت سایت ارزان با وردپرس، باید به خرید دامنه و هاست پرداخته و سپس بدون نیاز به صرف هزینه به طراحی سایت از طریق آن بپردازید. در واقع طراحی سایت با وردپرس نیازی به صرف هزینه خاصی ندارد. مگر آنکه نیاز به خرید قالب یا افزونه‌ خاصی باشد. بسیاری از قالب‌ها و افزونه‌های وردپرس به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دارند که همین موضوع باعث شده تا قیمت طراحی سایت با وردپرس پایین‌تر از سایت‌های اختصاصی و کدنویسی شده باشد.

وردپرس جزو CMSهای بسیار قدرتمند است و امکانات متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. از طرفی طراحی سایت از طریق آن به اصول و قواعد سئو بسیار نزدیک است. از این رو با طراحی سایت وردپرسی میتوان خیلی زودتر در صدر نتایج موتور جستجو گوگل قرار گرفت و زودتر به نتیجه دلخواه خود رسید.

 • استفاده از قالب‌های آماده

استفاده از قالب‌های آماده مورد دیگری است که به کاهش هزینه‌ طراحی سایت کمک می‌نماید. قالب‌های آماده قالب‌هایی هستند که به صورت رایگان در اینترنت موجود هستند و هر شخصی میتواند به راحتی از آنها استفاده نماید. با دانلود رایگان قالب‌ها، امکان طراحی سایت آسان از طریق آنها وجود دارد. با این حال استفاده گسترده از این قالب‌ها میتواند به برند کسب و کار لطمه وارد نماید. چرا که وب سایت از نظر ظاهری به نمونه‌های دیگر شبیه می‌شوند. برای همین بهتر است تا حد امکان از قالب‌های رایگان و آماده استفاده نکنید.

همچنین بخوانید
کند شدن سایت چه دلایلی دارد؟

امکانات سایت ارزان قیمت

یکی از نگرانی‌های افراد برای طراحی سایت ارزان قیمت، میزان امکانات و قابلیت‌های آن است. به طور کلی سایت‌های ارزان قیمت از کمترین امکانات برخوردار هستند. اما امکان گسترش و ارتقای آنها وجود دارد و میتوان امکانات مختلفی را به آنها اضافه کرد.

در صورتی که سایت از طریق سیستم مدیریت محتوای وردپرس طراحی شده باشد، امکان اضافه کردن افزونه‌های مختلف و یا گسترش آن از طریق کدنویسی وجود دارد. برای استفاده از افزونه در سایت نیازی به تخصص خاص نبوده و هر شخصی میتواند این کار را به راحتی انجام دهد. اما برای کدنویسی باید از افراد حرفه‌ای در این امر کمک گرفته شود تا مشکلی در سایت رخ ندهد. پس یک سایت ارزان قیمت هم میتواند گسترش پیدا کند و به مهمترین امکانات و قابلیت‌ها دسترسی داشته باشد.

چگونه یک سایت ارزان داشته باشیم؟

 

چگونه یک سایت ارزان داشته باشیم؟

 

در صورتی که در زمینه طراحی سایت تخصصی ندارید، بهتر است از افراد یا تیم‌های حرفه‌ای در این امر کمک بگیرید و طراحی وب سایت را به آنها بسپارید. در حال حاضر شرکت‌های زیادی وجود دارند که به طراحی انواع سایت می‌پردازند. برای طراحی سایت ارزان باید به سراغ شرکتی بروید که از سطح تجربه و تخصص بالایی برخوردار است و قادر به طراحی وب سایت بر اساس نیازها و سلایق شما می‌باشد. برای پیدا کردن بهترین شرکت در این زمینه، به موارد زیر توجه داشته باشید:

 • تعهد: مسئولیت‌پذیری و تعهد از ویژگی‌های بهترین شرکت طراحی سایت است. در صورتی که پروژه طراحی وب سایت به یک شرکت یا گروه متعهد سپرده شود، خیال فرد از بابت خروجی کار، سطح کیفیت و پشتیبانی آن آسوده می‌گردد.
 • تخصص بالا: هر چقدر طراحان سایت از تخصص بالاتری در این امر برخوردار باشند، قادر به تحویل پروژه به شکل حرفه‌ای و بی‌نقص‌تر می‌باشند.
 • رزومه قوی: برای انتخاب تیم و شرکت طراحی سایت، به رزومه آن توجه داشته باشید و سبک کاری، کیفیت و میزان خلاقیت آن را بسنجید. با بررسی رزومه شرکت و سایت‌های طراحی شده از سوی آن میتوانید با اطمینان خاطر بیشتری به امضای عقد قرارداد طراحی سایت بپردازید.
همچنین بخوانید
طراحی سایت صرافی

طراحی سایت ارزان قیمت توسط نیکراد وب

شرکت نیکراد وب یکی از شرکت‌های فعال در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن و سئوی سایت است. این شرکت به طور اختصاصی در زمینه طراحی سایت فعالیت کرده و انواع سایت را با قیمت مناسب و مهمترین امکانات طراحی و ارائه می‌نماید. از انواع سایت‌های طراحی شده در این شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی سایت شخصی: اگر به دنبال داشتن سایت مناسب برای ارائه و معرفی خود هستید، میتوانید یک سایت شخصی با امکانات و قابلیت‌های مدنظر خود داشته باشید. نیکراد وب سایت‌ شخصی را با توجه به قابلیت‌های مدنظر کارفرما طراحی کرده و آن را در کمترین زمان ممکن تحویل می‌دهد.
 • طراحی سایت شرکتی: سایت‌های شرکتی سایت‌هایی هستند که برای معرفی یک شرکت و چشم اندازهای آن طراحی می‌شوند. نیکراد وب با طراحی چندین سایت شرکتی و فروشگاهی، از تجربه بالایی در این امر برخوردار بوده و آنها را با بهترین قیمت و مهمترین امکانات طراحی و ارائه می‌نماید.
 • طراحی سایت فروشگاهی: افرادی که به فروش محصول یا ارائه خدمات خاصی می‌پردازند، نیاز به طراحی سایت فروشگاهی دارند. با طراحی این سایت‌ها میتوان علاوه بر معرفی محصولات یا خدمات خود، کسب درآمد کرده و به فروش بیشتری از این طریق رسید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی سایت ارزان و فوری میتوانید با کارشناسان نیکراد وب در تماس باشید.

جمع بندی

طراحی سایت ارزان برای کسب و کارهای نوپا و افرادی که بودجه محدودی دارند، مناسب است. این سایت‌ها نه تنها هزینه راه‌اندازی پایینی دارند، بلکه سرعت طراحی آنها هم بالا است. چرا که همانطور که گفته شد سایت‌های ارزان با حداقل امکانات همراه هستند که همین موضوع بر روی مدت زمان طراحی سایت و هزینه آن تاثیر می‌گذارد. برای طراحی سایت مورد نظر خود با بهترین قیمت میتوانید از متخصصان شرکت نیکراد وب کمک بگیرید.

 

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x