طراحی سایت ارز دیجیتال به چه صورت است؟

طراحی سایت ارز دیجیتال

این روزها افراد زیادی در حوزه ارز دیجیتال یا همان کریپتو کارنسی مشغول به فعالیت هستند. این افراد برای اطلاع از شرایط ارزها و همچنین خرید و فروش انواع ارز دیجیتال، به سراغ سایت‌ها و صرافی‌های معتبر در این زمینه می‌روند. سایت‌های ارز دیجیتال در حال حاضر از مهمترین سایت‌ها در حوزه‌ی مالی هستند و باید دارای یک سری ویژگی‌ها و امکانات خاص باشند. در این مطلب قصد داریم با طراحی سایت ارز دیجیتال بیشتر آشنا شویم و به مهمترین امکانات مورد نیاز در آن اشاره داشته باشیم.

سایت ارز دیجیتال چیست؟

سایت ارز دیجیتال (Cryptocurrency) به سایتی گفته می‌شود که حاوی اطلاعات و خدمات مربوط به حوزه ارزهای دیجیتال است. از آنجایی که این روزها افراد زیادی در این حوزه به کار می‌پردازند، شاهد سایت‌های زیادی در این رابطه هستیم. سایت‌های ارز دیجیتال معمولا اطلاعات مفیدی در رابطه با ارزها ارائه می‌دهند و قیمت روز و لحظه‌ای آنها را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. از جمله اطلاعاتی که میتوان از طریق سایت‌های ارز دیجیتال به دست آورد میتوان به قیمت فعلی ارز، تاریخچه قیمت ارز در طول روز یا هفته و ماه، نمودارهای قیمتی و حجم معاملات اشاره کرد. همچنین در این دسته از سایت‌ها اخبار، مقالات و مطالب آموزشی زیادی در حوزه ارز دیجیتال به چشم می‌خورد. برای همین افرادی که دوست دارند در این حوزه فعالیت کنند و از طریق خرید و فروش ارزها به کسب درآمد بپردازند، میتوانند از مطالب آموزشی سایت‌های ارز دیجیتال استفاده کنند.

از جمله سایت‌های ارز دیجیتال معروف در جهان میتوان به CoinMarketCap، CoinGecko، Coinbase، Kraken و بایننس اشاره کرد. این سایت‌ها به کاربران کمک می‌کنند تا اطلاعات لازم برای تحلیل بازار ارزهای دیجیتال را بدست آورند و در صورت نیاز معاملات خود را از طریق آنها انجام دهند.

در رابطه با اهمیت راه اندازی سایت صرافی ارز دیجیتال هم میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 • ایجاد منبع عالی برای صاحبان صرافی ها
 • امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال به صورت آنلاین

اهمیت امنیت بالا در سایت‌های ارز دیجیتال

 

اهمیت امنیت بالا در سایت‌های ارز دیجیتال

 

طراحی سایت ارز دیجیتال از جهاتی با بسیاری از دیگر سایت‌ها متفاوت است. یکی از مهمترین موارد در این زمینه مربوط به بحث امنیت سایت است. سایت‌های صرافی ارز دیجیتال باید از بالاترین میزان امنیت برخوردار باشند و از کلیه اطلاعات کاربران به خوبی محافظت نمایند. برای این امر هم باید از تیم‌های تخصصی برای طراحی سایت ارز دیجیتال کمک گرفته تا با استفاده از بهترین زبان‌های برنامه نویسی اقدام به طراحی سایت کنند و همواره به امنیت سایت توجه داشته باشند. در کنار امنیت سایت ارز دیجیتال باید به موارد دیگری هم مانند سرعت لود بالای سایت توجه شود تا سایت خیلی سریع و بدون معطلی برای کاربر به نمایش درآید.

مزایای طراحی سایت ارز دیجیتال

در ابتدا بهتر است اشاره کنیم که ساخت و طراحی سایت ارز دیجیتال به افرادی توصیه می‌شود که از صرافی برخوردار هستند و قصد دارند به صورت آنلاین نیز به فروش ارزهای دیجیتال بپردازند. همچنین کسانی که تمایل دارند یک استارتاپ مطمئن و پرسود را در بازارهای مالی داشته باشند، میتوانند به طراحی و ساخت سایت ارز دیجیتال بپردازند. در رابطه با مزایای طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال هم میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کاهش هزینه‌های حاصل از صرافی
 • افزایش مشتریان خود در سراسر ایران و حتی جهان
 • افزایش درآمد و رونق کسب و کار خود
 • امکان خدمت رسانی حتی در روزهای تعطیل و ساعات غیر کاری
 • کمک به مشتریان برای خرید انواع ارز دیجیتال و خدمت رسانی سریع به آنها

مهمترین امکانات در طراحی سایت ارز دیجیتال

 

مهمترین امکانات در طراحی سایت ارز دیجیتال

 

سایت‌ها از نظر خدماتی که قرار است به مشتریان ارائه دهند، شامل امکانات و بخش‌های مختلفی می‌باشند. برای همین امکانات سایت ارز دیجیتال هم بستگی به خدماتی دارد که قرار است توسط کارفرما به مشتریان یا همان کاربران سایت ارائه شود. با این حال در رابطه با برخی از مهمترین امکانات سایت ارز دیجیتال میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

 • نمایش قیمت و نمودار ارزهای دیجیتال

یکی از مهمترین موارد در طراحی سایت‌های ارز دیجیتال، امکان نمایش قیمت فعلی ارزها است. همچنین باید در کنار ارائه قیمت، نمودار آن را هم نمایش داده تا کاربران بتوانند دید بهتری نسبت به شرایط ارز پیدا کنند. نمودار قیمتی، حجم معاملات انجام شده و سایر آمارهای مرتبط در این زمینه، میتواند به جذب بیشتر کاربران سایت کمک کند و از این طریق بر روی سئوی آن نیز تاثیر مثبتی بگذارد.

 • ثبت نام کاربران

کاربران سایت برای استفاده از خدمات سایت ارز دیجیتال، باید بتوانند در آن ثبت نام کنند. به خصوص اگر سایت از نوع صرافی بوده و امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال در آن فراهم باشد. بر این اساس هنگام طراحی سایت ارز دیجیتال، باید به امکان ثبت نام کاربران توجه شود تا از طریق آن بتوانند به حساب کاربری خود نظیر اطلاعات شخصی، کیف پول و سایر تراکنش‌های خود دسترسی داشته باشند.

 • امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال

سایت صرافی ارز دیجیتال باید از امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال هم برخوردار باشد. به این صورت که کاربر بتواند پس از مشاهده ارز دیجیتال و تحلیل آن، به خرید بپردازد و ارز را به کیف پول خود یا همان حساب شخصی در سایت منتقل نماید. خرید و فروش ارز در سایت‌های صرافی باید به صورت امنی صورت بگیرد تا خیال کاربر این نظر کاملا آسوده باشد.

 • اخبار و تحلیل های بازار ارز دیجیتال

معمولا تمامی سایت‌های ارز دیجیتال دارای بخش وبلاگ و اخبار هستند و اطلاعات و مطالب مفیدی را در این حوزه ارائه می‌دهند. اختصاص دادن چنین بخش‌هایی به سایت ارز دیجیتال باعث می‌شود تا کاربران زیادی به سایت مراجعه کنند و از این طریق به بهبود رتبه و سئوی سایت کمک زیادی شود. به خصوص اگر در بخش وبلاگ سایت ارز دیجیتال، از محتواهای یونیک و به روزی استفاده شود. بنابراین در طراحی سایت ارز دیجیتال به این موضوع نیز توجه داشته باشید و حتما یک بخش را به درج مطالب روز در حوزه ارزهای دیجیتال اختصاص دهید.

ویژگی های سایت ارز دیجیتال

 • احراز هویت: یکی از مهمترین ویژگی‌ها در طراحی سایت ارز دیجیتال، توجه به احراز هویت کاربران است. از آنجایی که حوزه ارز دیجیتال از حساسیت زیادی برخوردار است، جهت افزایش امنیت کاربران باید به احراز هویت آنها توجه زیادی شود. بسیاری از صرافی‌ها برای این کار از احراز هویت‌ دو مرحله‌ای استفاده می‌کنند.
 • ایجاد کیف پول ارز دیجیتال: از دیگر ویژگی‌های سایت ارز دیجیتال این است که کاربران باید بتوانند به ساخت کیف پول برای خود بپردازند و ارزهای خود را در آن نگهداری نمایند. از طریق ایجاد کیف پول میتوان به خرید و فروش تمامی ارزها پرداخت.
 • پشتیبانی 24 ساعته: سایت‌های ارز دیجیتال باید از پشتیبانی خوبی برخوردار باشند و به سوالات کاربران خود در تمام روزهای هفته پاسخ دهند. برای این کار هم باید از امکاناتی چون چت آنلاین و یا فرم‌های پرسش و پاسخ استفاده کرد.

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال چقدر است؟

 

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال چقدر است؟

 

قیمت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، از جمله سوالات پر تکرار است. بسیاری از افراد برای طراحی سایت خود به سراغ تیم‌ها یا اشخاصی می‌روند که با کمترین هزینه به طراحی سایت می‌پردازند. اما طراحی سایت ارزان، معمولا از حداقل امکانات برخوردار است و اغلب در آن به مباحث امنیتی توجهی نمی‌شود. برای همین جهت طراحی سایت ارز دیجیتال حتما باید به این موضوع توجه کرده و با سپردن پروسه طراحی سایت به یک تیم تخصصی، سایت خود را با بالاترین میزان امنیت دریافت کرد.

قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال بستگی به عوامل مختلفی دارد. هر چقدر سایت از امکانات و بخش‌های بیشتر و پیچیده‌تری برخوردار باشد، پروسه طراحی آن هم زمان‌برتر شده و هزینه بیشتری را شامل می‌شود. از این رو جهت اطلاع از قیمت طراحی سایت‌های صرافی ارز دیجیتال بهتر است با یک شرکت معتبر در این حوزه تماس بگیرید و از هزینه آن مطلع شوید.

طراحی سایت ارز دیجیتال توسط تیم نیکراد وب

در صورتی که قصد دارید از یک سایت ارز دیجیتال برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و یا ارائه مطالب آموزشی در این حوزه برخوردار شوید، میتوانید از تیم تخصصی نیکراد وب برای این کار کمک بگیرید. شرکت نیکراد وب با به کارگیری نیروهای متخصص، اقدام به طراحی سایت‌های مختلف کرده و آنها را در کمترین زمان ممکن تحویل مشتری می‌دهد. کلیه سایت‌های طراحی شده توسط این شرکت از امنیت بالا برخوردار هستند و با توجه به نیازها و درخواست‌های کارفرما مورد طراحی قرار می‌گیرند. در کنار طراحی سایت ارز دیجیتال، میتوانید سئو و بهینه سازی سایت را نیز به این تیم بسپارید و خیلی زود رتبه سایت خود را ارتقا دهید.

برای اطلاع از شرایط طراحی سایت ارز دیجیتال توسط این شرکت و یا اطلاع از هزینه طراحی آن، میتوانید با شماره‌های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

جمع بندی

با طراحی سایت ارز دیجیتال میتوان به افزایش درآمد خود در صرافی کمک کرده و امکان خرید و فروش انواع ارز دیجیتال را برای مشتریان فراهم کرد. برای طراحی این سایت‌ها باید به سراغ شرکت‌ها و اشخاص حرفه‌ای رفته تا طراحی سایت ارز دیجیتال به بهترین شکل و با بالاترین امنیت ممکن صورت بگیرد.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x