طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی

طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی

افرادی که در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی مشغول به فعالیت هستید، بهتر است برای گسترش کسب و کار و همچنین برند شدن خود به سراغ طراحی سایت دکوراسیون داخلی بروند. سایت‌های دکوراسیون داخلی از جمله وب سایت‌هایی هستند که از طریق آنها میتوان به خدمات شرکت‌های طراحی داخلی دسترسی پیدا کرده و اطلاعات کاملی در این حوزه به دست آورد. برای طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی باید به امکانات و خصوصیات زیادی در آن توجه کرده تا سایت به یکی از بهترین سایت‌های موجود در این حوزه تبدیل شود. در ادامه به بررسی بیشتر نحوه طراحی سایت دکوراسیون داخلی خواهیم پرداخت.

چرا به طراحی سایت دکوراسیون داخلی نیاز است؟

این روزها افراد زیادی از طریق اینترنت به پیدا کردن خدمات مورد نیاز خود می‌پردازند. در واقع گسترش تکنولوژی و همه گیر شدن استفاده از اینترنت باعث شده تا بسیاری از خدمات سنتی هم بخشی از فعالیت خود را به صورت اینترنتی و مجازی انجام دهند. حوزه دکوراسیون داخلی هم از این قاعده مستثنی نیست و بیشتر افرادی که در این حوزه مشغول به کار هستند، با طراحی سایت دکوراسیون داخلی به گسترش خدمات خود می‌پردازند. حال طراحی سایت دکوراسیون داخلی مزایای دیگری هم دارد که در این رابطه میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

– افزایش شهرت و برند شدن

شرکت‌هایی که به سراغ طراحی سایت می‌روند، خیلی زودتر به شهرت می‌رسند. چرا که کاربران اینترنتی با جستجو در اینترنت با این شرکت‌ها آشنا می‌شوند و در رابطه با خدمات شرکت اطلاعات بیشتری پیدا می‌کنند. البته برای این کار تنها طراحی سایت کافی نبوده و باید به بهینه سازی و سئوی سایت نیز توجه زیادی شود. با استفاده از تکنیک‌های سئو میتوان رتبه سایت را در موتورهای جستجو ارتقا داده و شانس پیدا کردن مشتریان بالقوه را افزایش داد.

– در دسترس بودن خدمات به صورت 24 ساعته

سایت‌ها در تمام طول روز و تمامی روزهای هفته در دسترس کاربران اینترنتی هستند. این یعنی مشتریان میتوانند در ساعات غیر اداری هم به سایت دکوراسیون داخلی مراجعه کرده و در رابطه با خدمات آن اطلاعات لازم را کسب نمایند.

– بازاریابی مقرون به صرفه

از دیگر مزایای طراحی سایت دکوراسیون داخلی این است که با استفاده از آن میتوان بازاریابی مقرون به صرفه‌تری را تجربه کرد. از آنجایی که تبلیغات سنتی چون تبلیغات چاپی و بیلبوردها با هزینه زیادی همراه هستند، با استفاده از طراحی سایت دکوراسیون داخلی میتوان به صورت آنلاین به بازاریابی پرداخته و مشتریان را با هزینه کمتری جذب کرد.

فرآیندهای مهم در طراحی سایت دکوراسیون داخلی

 

فرآیندهای مهم در طراحی سایت دکوراسیون داخلی

 

در رابطه با مهمترین فرآیندها در طراحی وب سایت دکوراسیون داخلی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

– تحلیل نیازها

در مرحله اول از طراحی سایت دکوراسیون داخلی، باید یک جلسه با کارفرما برگزار شده تا کلیه نیازها و اهداف او در رابطه با طراحی سایت دکوراسیون داخلی مشخص شود. در این مرحله باید مشتریان هدف، نوع خدمات و محتواهای مورد نیاز برای آن به خوبی معین شوند.

– طراحی ساختار سایت

پس از تحلیل نیازها، نوبت به طراحی و پیاده سازی ساختار و نقشه سایت می‌رسد. این یعنی باید کلیه صفحات، دسته‌ بندی‌ها، منوها و موارد دیگر مشخص شود.

– طراحی UI و UX

پس از تعیین ساختار سایت، باید به سراغ طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری آن رفت. برای این کار هم باید از طرح‌ها و الگوهای مناسبی استفاده شود تا کاربر تجربه خوبی از حضور در سایت پیدا کند.

– برنامه نویسی و توسعه سایت

منظور از توسعه سایت این است که سایت را با استفاده از برنامه نویسی و کدنویسی، توسعه داده و کلیه بخش‌های مورد نظر را به آن اضافه کرد.

– افزودن محتوا و تصاویر

در سایت دکوراسیون داخلی باید از محتواها و تصاویر مرتبط با این حوزه استفاده کرد. تصاویر موجود در این سایت باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند و سبب جذب بیشتر کاربران به خود شوند.

امکانات مورد نیاز سایت دکوراسیون داخلی

هر سایتی نیاز به یک سری امکانات دارد که هنگام طراحی باید مورد توجه قرار بگیرد. در رابطه با امکانات سایت دکوراسیون داخلی هم میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

1- معرفی محصولات و خدمات

در سایت دکوراسیون داخلی باید یک بخش مجزا جهت معرفی خدمات و محصولات در نظر گرفته شود. در واقع از آنجایی که یکی از اهداف طراحی سایت دکوراسیون داخلی معرفی خدمات شرکت است، باید به این موضوع در طراحی سایت توجه شده و مورد توجه طراح قرار بگیرد.

2- خرید اینترنتی و پرداخت بانکی

از دیگر امکانات لازم در سایت دکوراسیون داخلی، در نظر گرفتن شرایط خرید آنلاین است. در صورتی که قرار باشد در سایت به فروش محصولات حوزه دکوراسیون داخلی پرداخته شود، باید به امکان سفارش آنلاین محصول و پرداخت اینترنتی آن از طریق درگاه‌های بانکی معتبر توجه گردد.

3- دسته بندی سبک ها به صورت منسجم

 

دسته بندی سبک ها به صورت منسجم

 

سایت دکوراسیون داخلی باید از منو و دسته بندی صحیحی برخوردار باشد و کلیه سبک‌ها در آن به صورت درستی مورد دسته بندی قرار گرفته باشند. این باعث می‌شود تا کاربر با ورود به سایت بتواند به سبک مورد نظر خود به راحتی دسترسی پیدا کند. عدم توجه به این موضوع میتواند منجر به نارضایتی کاربر و ترک سایت شود که این امر به ترافیک و سئوی سایت آسیب زیادی وارد می‌کند.

4- جستجوی پیشرفته

در طراحی سایت دکوراسیون داخلی باید به امکان جستجوی پیشرفته هم توجه زیادی شود. کاربر از طریق فیلترهای جستجو میتواند با تایپ کردن یک کلمه خاص، به صفحات و دسته‌های موجود دسترسی راحت‌تری پیدا کند.

5- چت آنلاین و مشاوره

در نظر گرفتن چت آنلاین در سایت باعث می‌شود تا کاربران سوالات خود را از پشتیبانان سایت بپرسند و از این طریق تعامل بهتری با آنها داشته باشند. مشاوره آنلاین و چت کردن با مشتری امکان تبدیل شدن آنها به مشتری بالقوه را افزایش می‌دهد.

6- بخش درباره ما و تماس با ما

در طراحی سایت دکوراسیون داخلی باید به طراحی صفحات درباره ما و تماس با ما نیز توجه شود. در صفحه درباره ما نیاز به درج اطلاعاتی در رابطه با شرکت و خدمات آن است. همچنین از طریق صفحه تماس با ما میتوان راه‌های ارتباطی با شرکت را عنوان کرده تا کاربر بتواند جهت دریافت خدمات حضوری به شرکت مراجعه نمایند.

7- صفحه وبلاگ و اخبار

با در نظر گرفتن صفحه وبلاگ و مقالات، میتوان به بهبود سئوی سایت کمک زیادی کرد. در واقع هر چقدر برای سایت از محتواهای به روز و یونیک‌تری در حوزه دکوراسیون داخلی استفاده شود، سایت میتواند مورد بازدید بیشتری قرار بگیرد و از این طریق به جایگاه بهتری در موتور جستجوی گوگل دست پیدا کند.

آیا میتوان از سایت دکوراسیون داخلی برای فروش محصولات نیز استفاده کرد؟

در پاسخ باید به این سوال باید اشاره شود که بله امکان فروش محصولات حوزه دکوراسیون داخلی نیز در سایت مهیا است. در صورتی که سایت از امکان خرید اینترنتی و پرداخت آنلاین برخوردار باشد، میتوان شرایط خرید آنلاین محصولات حوزه دکوراسیون داخلی را برای مشتریان نیز فراهم کرده و از این طریق به افزایش فروش و درآمد خود هم کمک کرد. در رابطه با اینکه چه محصولاتی برای فروش در این سایت‌ها مناسبتر و پرطرفدارتر هستند، میتوان به چند مورد زیر اشاره کرد:

– مبلمان و اقلام آن

مبلمان جزو عناصر اصلی و کلیدی در طراحی و دکوراسیون داخلی به حساب می‌آیند. برای همین افرادی که قصد دارند به تغییر دکوراسیون خود بپردازند، معمولا به فکر تعویض مبلمان خود می‌افتند. بر این اساس در سایت دکوراسیون داخلی میتوان به فروش مبل، صندلی، میز و … پرداخت.

– کوسن و شال مبل

در سایت دکوراسیون داخلی میتوان به فروش انواع کوسن، پتو یا شال مبل نیز پرداخت. این محصولات را میتوان در کنار مبلمان در نظر گرفته تا زیبایی و جذابیتشان دو چندان شود.

– تابلوهای دیواری

تابلوهای نقاشی، چاپی و عکس‌ها میتوانند برای فروش در سایت دکوراسیون داخلی مناسب باشند. برای همین میتوانید به این دسته از محصولات نیز جهت فروش توجه داشته باشید.

هزینه طراحی سایت دکوراسیون داخلی چقدر است؟

 

هزینه طراحی سایت دکوراسیون داخلی چقدر است؟

 

به طور کلی هزینه طراحی سایت بستگی به موارد مختلفی دارد. اختصاصی یا وردپرسی بودن سایت، تعداد صفحات، پیچیدگی، گرافیک و غیره بر روی قیمت طراحی سایت تاثیر دارد. در رابطه با طراحی سایت دکوراسیون داخلی نیز به همین صورت است. قیمت طراحی سایت دکوراسیون داخلی متغیر بوده و بر اساس این عوامل مشخص می‌شود. زبان برنامه نویسی، نوع قالب استفاده شده، سرعت بارگذاری، سئو، امنیت سایت و غیره از دیگر عوامل موثر در تعیین قیمت طراحی سایت دکوراسیون داخلی است. بنابراین اگر قصد اطلاع از قیمت دقیق طراحی این سایت را دارید، میتوانید با شرکت نیکراد وب تماس حاصل فرمایید. شرکت نیکراد وب از جمله شرکت‌های فعال در حوزه طراحی و سئوی سایت است که میتوانید کار طراحی سایت دکوراسیون داخلی خود را به آن بسپارید.

جمع بندی

با طراحی سایت دکوراسیون داخلی میتوان به برند شدن خود کمک بیشتری کرده و از طریق آن به افزایش درآمد و فروش بیشتری دست پیدا کرد. برای طراحی سایت دکوراسیون داخلی باید به امکانات لازم در آن توجه شده تا سایت به بهترین شکل ممکن طراحی شود. جهت طراحی سایت دکوراسیون داخلی مورد نظر خود میتوانید با تیم نیکراد وب در تماس باشید و از شرایط، هزینه و مدت زمان لازم برای آن مطلع شوید.

0 0 رای ها
امتیاز شما به این مطلب
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x