تبلیغ در گوگل ادز

خدمات تبلیغات در گوگل ادز نیکراد وب
سرویس گوگل ادز، از قوی‌ترین سرویس‌های تبلیغات دیجیتالی است که در مدت زمان کوتاهی سایت شما را برای مخاطبان نمایش می‌دهد.

تبلیغات در گوگل

سرویس گوگل ادز، از قوی‌ترین سرویس‌های تبلیغات دیجیتالی است که در مدت زمان کوتاهی سایت شما را برای مخاطبان نمایش می‌دهد. با استفاده از این سرویس می‌توانید در کمترین زمان ممکن، به صفحه اول گوگل برسید و بهترین بازدهی را از سایت خود داشته باشید. این روش تبلیغاتی کاملا اثبات شده بوده و بسیاری از برندها از سرویس گوگل ادز برای تبلیغات خود استفاده می‌نمایند.

خدمات تخصصی گوگل ادز

تبلیغات هدفمند

تبلیغات در سرویس گوگل ادز، تنها برای مخاطبانی که به حوزه کاری شما علاقه دارند نمایش داده می‌شود.

مشاهده نرخ تبدیل

با استفاده از نرخ تبدیل قادر به مشاهده کلماتی که منجر به فروش از سایتتان شده‌اند، خواهید بود.

رقابت با سایت‌های رقیب

از امکانات تبلیغ در سرویس گوگل ادز، رقابت با سایت‌های رقیب خواهد بود.

مشتریان هدفمند

با این سرویس می‌توانید مشتریان خود را با معیارهای خاصی دسته‌بندی کنید.

مشاوره با کارشناسان نیکراد وب

فرم روبرو را تکمیل کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما با شما ارتباط برقرار کنند.

فرم درخواست گوگل ادز

تبلیغات گوگل ادز چیست؟

Google Ads یک پلتفرم تبلیغات آنلاین است که توسط Google توسعه یافته است. در این پلتفرم کلیه تبلیغ کنندگان می‌توانند خدمات خود را تبلیغ کنند و محصولات خود را به کاربران وب پیشنهاد دهند. این روش تبلیغاتی یکی از پربازدیدترین روش‌های تبلیغات اینترنتی به حساب می‌آید.

هزینه تبلیغات در گوگل ادز

هزینه تبلیغات در Google Ads بر اساس سطح کاری، بودجه و اهداف کاربر متفاوت خواهد بود. شرکت‌هایی که به تبلیغات در گوگل ادز می‌پردازند، معمولا پلن‌های مختلفی را برای کاربران طراحی می‌کنند. با این کار هر فردی می‌تواند بسته به بودجه خود، بهترین پلن تبلیغات گوگل ادز را خریداری نماید.

گوگل ادز یا سئو

گوگل ادز و سئو هر دو از ابزارهای افزایش بازدید سایت به شمار می‌روند. هر کدام از این روش‌ها، دارای مزایا و معایبی هستند و در برخی موارد نسبت به هم برتری دارند. با شناخت مزایا و معایب سئو و گوگل ادز می‌توانید بهترین روش افزایش بازدید سایت را انتخاب کنید و توسط آن رتبه سایت خود را افزایش دهید.

تعرفه تبلیغات گوگل ادز چقدر است؟

هزینه و تعرفه تبلیغات گوگل ادز به واسطه ورود کاربر به سایت می‌باشد. در واقع زمانی که کاربر بر روی آگهی تبلیغ سایت کلیک کند و وارد سایت شود، از میزان شارژ اکانت گوگل کسر خواهد شد. پس به ازای هر کلیک کاربر و ورود به سایت، از بودجه تبلیغات هزینه‌ای معادل یک کلیک کم می‌شود. هزینه هر کلیک بسته به کلمه کلیدی و عوامل دیگر دارد.

سوالات متداول

هزینه و تعرفه تبلیغات گوگل ادز به واسطه ورود کاربر به سایت می‌باشد. در واقع زمانی که کاربر بر روی آگهی تبلیغ سایت کلیک کند و وارد سایت شود، از میزان شارژ اکانت گوگل کسر خواهد شد. پس به ازای هر کلیک کاربر و ورود به سایت، از بودجه تبلیغات هزینه‌ای معادل یک کلیک کم می‌شود. هزینه هر کلیک بسته به کلمه کلیدی و عوامل دیگر دارد.

مراحل ساخت کمپین گوگل ادوردز شامل چندین مرحله است که در اینجا به طور مختصر به آنها اشاره می‌کنیم:

  • در مرحله اول باید در سایت گوگل ادز، یک اکانت بسازید. این مرحله خود شامل چندین مرحله بوده که فرد باید به صورت جزء به جزء آنها را انجام دهد. در مرحله اول باید کمپین تبلیغاتی را انتخاب کرده و نوع آن را مشخص نمایید. همچنین در این مرحله صورتحساب‌ها و پرداخت‌ها برایتان مشخص خواهد شد. روش پرداخت در گوگل ادز به ازای هر کلیک بوده که به آن PPC گفته می‌شود.
  • در مرحله بعدی باید هدف خود را از ساخت کمپین مشخص کنید. برای مثال می‌توانید هدف خود را فروش کالا، افزایش ترافیک و ... تعیین کنید.
  • سپس باید برای کمپین تبلیغاتی خود یک نام مناسب انتخاب نمایید. بهتر است نام کمپین گوگل ادز شامل جزئیاتی چون نام خدمات و یا آدرس سایت باشد.
  • بعد از انتخاب نام، باید زبان و کشور (لوکیشن) مورد نظر خود را مشخص کنید.
  • در مرحله بعد پرداختی که به ازای هر کلیک از حساب شما کسر خواهد شد، برایتان نمایش داده می‌شود. این مرحله دارای گزینه‌های مختلفی است که بسته به استراتژی مناسب باید بهترینشان انتخاب شود.
سیستم تبلیغات گوگل ادز مزایای زیادی برای کاربران دارد. از مهمترین مزایای این سیستم می‌توان به دستیابی به صفحه نخست گوگل با کلید واژه‌های مرتبط در کوتاهترین زمان، امکان سرمایه‌گذاری بر حسب بودجه موردنظر، طبقه‌بندی مخاطبان بر حسب معیارهای مختلف، تحلیل نتایج و هدفگذاری رقبا اشاره کرد.
یکی از ویژگی‌های سیستم تبلیغات گوگل ادز این است که می‌توان ترافیک سایت را در هر زمانی، حتی زمانی که سایت تازه تاسیس شده است، افزایش داد. با این کار دیگر نیازی به صبر کردن برای بهینه سازی و سئو سایت نبوده و می‌توان خیلی زود برند خود را به دیگران معرفی کرد.
اکانت‌های گوگل ادز معمولا با ارزهای دلار، درهم یا لیر شارژ می‌شوند. هزینه شارژ اکانت‌ها با توجه به قیمت لحظه‌ای ارز و کارمزدشان صورت می‌گیرد. برای همین قیمت شارژ اکانت گوگل ادز ثابت نبوده و همواره متغیر است. شارژ ادوردز با هر کدام از ارزها که صورت بگیرد، تفاوتی از نظر زمان و شرایط دیگر ندارد. بنابراین این بستگی به کاربر دارد که اکانت خود را به صورت دلاری شارژ نماید و یا درهمی.

 

هزینه به ازای هر کلیک در گوگل ادز بر اساس چندین فاکتور، مختلف خواهد بود. به طور کلی محاسبه هزینه هر کلیک در این سرویس تبلیغاتی به میزان رقابت، تجربه کاربری صفحه، نرخ کلیک و… بستگی دارد. معمولا افراد در تعیین حداقل هزینه به ازای هر کلیک دچار مشکل می‌شوند. اما در تبلیغات آینده می‌توانند عملکرد خود را چک کنند و بهترین هزینه را برای هر کلیک در تبلیغات گوگل مشخص نمایند.